پیچ و مهره تیتانیوم و مشخصات آن

در دنیای مواد بسیار شگفت انگیزی وجود دارد یکی از این مواد تیتانیوم هستش. تیتانیوم ماده ای هستش که دارای استحکام , سبکی وزن و مقاومت در برابر خوردگی هستش. اما مواردی وجود دارد که تیتانیوم نباید استفاده شود که در این مقاله به آن میپردازیم. یکی از متریال هایی که برای تولید پیچ و مهره استفاده میشود تیتانیوم هستش که کاربرد بسیار فراوانی دارد. پیچ و مهره تیتانیوم در ساخت هواپیما و ساختمان سازی استفاده میشود.

قیمت پیچ و مهره تیتانیوم

مشتریان عزیز توجه کنید که پیچ و مهره تیتانیوم به هیچ عنوان قیمت ثابتی ندارد. شاید برایتان سوال پیش بیاید که دلیلش چیست؟ پیچ و مهره تیتانیوم با توجه به اینکه مطابق سفارش مشتریان تولید میشود و به این شکل نیست که به صورت آماده در بازار به فروش برسد , پس روند کار به این شکل است که شما تماس میگیرید و با توجه به سفارش شما قیمت تولید و زمان آن محاسبه و به شما اعلام میشود.

اطلاعات لازم جهت سفارش پیچ و مهره تیتانیوم

مشتریان عزیز به هنگام سفارش لطفا سایز دقیق پیچ و مهره , گرید تیتانیوم و تعداد آن را بطور دقیق مشخص کنید.

در چه شرایطی از پیچو مهره تیتانیوم استفاده میکنیم؟

یکی از قابل توجه ترین کاربرد های پیچ تیتانیوم در محیط های آب شور است. صنایع دریایی و همچنین صنایعی مانند نمک‌زدایی و نفت فراساحلی به دلیل مقاومت بی‌نظیرشان در برابر آب شور به تیتانیوم متکی هستند. پیچ های تیتانیوم در برابر حرکت سریع و آب دریا راکد تا عمق یک مایلی حتی در دماهای 500 درجه فارنهایت مقاوم است.
پیچ های تیتانیوم نیز تقریبا نسبت به تمام محلول های کلرید و کلر بی اثر هستند. این به دلیل توانایی تیتانیوم برای بازسازی سریع لایه غیر فعال محافظ خود در حضور اکسیژن است.
اتصال دهنده های تیتانیوم در برابر مواد زیر مقاوم هستند:

  • کلریت
  • هیپوکلریت (سفید کننده)
  • کلرات
  • پرکلرات
  • دی اکسید کلر

برای استحکام و سبکی استفاده کنید

تیتانیوم درجه 5 استحکام چشمگیری را در صنعت ارائه می دهد.
استحکام تیتانیوم را واقعا منحصر به فرد می کند این است که آن نیز فوق العاده سبک است. درجه 5
پیچ های تیتانیوم 4 برابر قوی تر از فولاد ضد زنگ 316 با تقریباً نیمی از وزن هستند. (تیتانیوم درجه 2 تقریباً 2 برابر قوی تر است.) این نسبت بی نظیر استحکام به وزن تیتانیوم را برای کاربردهای پزشکی، هوافضا و نظامی ایده آل می کند.

از پیچو مهره تیتانیوم در اسید ها استفاده نکنید

اتصال دهنده های تیتانیوم مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی در برابر آب نمک و کلریدها دارند اما نه اسیدهای قوی. هنگامی که در معرض اسیدهایی مانند سولفوریک (H2SO4)، هیدروکلریک (HCl) قرار می گیرند، لایه غیرفعال محافظ آنها مورد حمله قرار می گیرد و می تواند به سرعت در غلظت ها و دماهای مناسب خورده شود.

فروش پیچو مهره تیتانیوم

صنایع پیچ و مهره پایا تولید کننده پیچ و مهره تیتانیوم در گرید های مختلف میباشد. جهت سفارش با شماره های تماس موجود ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید