استاد بولت b5 گرید 510

استاد بولت b5 از فولاد ضدزنگ AISI 501 ساخته شده اند که برای افزایش استحکام کوئنچ و تمپر شده است. این نوع استاد بولت اغلب در اتصالات فلنجی با دمای بالا در محیط های بسیار خورنده استفاده میشود. استاد بولت b5 با دو علامت نشنان داده میشود اولین علامت, علامت b5 است و دومین علامت عدد 510 میباشد.

لوگو استاد بولت b5

استاندارد استاد بولت B5

استاندارد ASTM A193 Grade B5 یک مشخصات مواد برای اتصال دهنده های فولادی کروم-فریتی کم آلیاژ است. استاد بولت گرید b5 برای استفاده در کشش بالا، دمای بالا و کاربردهای خاص مانند لوله کشی تحت فشار بالا طراحی شده اند. استاد بولت های 510 یک فولاد ضد زنگ مغناطیسی 5٪ کروم-فریتی عملیات حرارتی شده با حداقل نیاز به استحکام کششی 100 ksi و عملکرد 80 ksi است. مشخصات ASTM A193 الزامات ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی، سختی، عملیات حرارتی و واشرهای توصیه شده برای اتصال دهنده های درجه B5 را پوشش می دهد.

خرید استاد بولت b5

صنایع پیچ و مهره پایا تولیدکننده ی انواع پیچ و مهره با گرید 510 یا همان b5 است. اگر قصد خرید استاد بولت 510 را دارید با شماره تماس های موجود ارتباط برقرار کنید کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

قیمت استاد بولت گرید 510

استاد بولت گرید 510 قیمت بالاتری نسبت به دیگر گرید ها مانند b7 و b8 دارد. شاید بپرسید چرا؟ مواد خام این محصول در دسته ی مواد های وارداتی قرار دارد و به سختی تامین میشود، با وجود این دلیل پیچ و مهره هایی که با گرید b5 تولید میشوند قیمت بسیار بالایی دارند.

اطلاعات مورد نیاز جهت سفارش استاد بولت گرید 510

اگر شما مشتریان عزیز به دنبال خرید و سفارش گذاری استاد بولت گرید 510 هستید باید 3 نکته را در نظر بگیرید. اولین نکته مربوط به سایز بندی استاد بولت میباشد که از قطر و طول استاد بولت برحسب میلی متر تشکیل میشود. دومین مورد مربوط به تعداد اقلام سفارش شما میباشد. آخرین مورد هم مربوط به متریال یا همان گرید درخواستی شما برای تولید استاد بولت است.

استاد بولت b5
استاد بولت b5
استاد بولت b5
استاد بولت b5 گرید 510

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید