استاد بولت b6

استاد بولت یکی از پرمصرف ترین اتصال دهنده ها در دنیای امروزه است و کاربرد های فراوانی در صنعت دارد. این محصول در متریال و گرید های گوناگونی تولید و به بازار عرضه میشود. یکی از متریال هایی که استاد بولت از آن تهیه میشود گرید b6 است. استاد بولت b6 از 12 تا 13 درصد کروم تشکیل شده اند. استاد بولت گرید b6 برای کاربرد های شدید در صنایع سنگین طراحی شده است.

استاندارد استاد بولت b6

استاندارد ASTM A193 Grade B6 یک مشخصات مواد برای اتصال دهنده های فولاد ضد زنگ کروم-فریتی است، برای استفاده در کشش بالا، دمای بالا و کاربردهای خاص مانند لوله کشی تحت فشار بالا طراحی شده است.پیچ و مهره مخازن تحت فشار درجه B6 یک فولاد ضد زنگ مغناطیسی 410 12٪ کروم-فریتی با عملیات حرارتی با حداقل مقاومت کششی مورد نیاز 110 ksi و عملکرد 85 ksi است. مشخصات ASTM A193 الزامات ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی، سختی، عملیات حرارتی و واشرهای توصیه شده برای استاد بولت گرید 410 را پوشش می دهد.

خرید استاد بولت 410

صنایع پیچ و مهره پایا تولیدکننده ی استاد بولت 410 در سایزبندی های گوناگون میباشد. اگر برای خرید این محصول نیاز به راهنمایی بیشتری دارید با شماره تماس های موجود ارتباط برقرار کنید، کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

قیمت استاد بولت گرید 410

استاد بولت 410 قیمت بسیار بالایی نسبت به گرید های دیگر استاد بولت دارد. شاید بپرسید چرا؟ علت آن مربوط به دشوار بودن تهیه کردن مواد خام میباشد. متریال b6 یا 410 جزو متریال های خاص و کمیاب است و در دسته مواد خام تحریم شده قرار دارد به همین علت تهیه آن به شدت سخت و دشوار میباشد.

سایز بندی استاد بولت 410

سایز بندی استاد بولت 410 به دو بخش تقسیم بندی میشود. قطر پیچ و طول آن. هر دو پارامتر را باید برحسب میلی متر بیان کرد و همچنین به هنگام ثبت سفارش و خرید استاد بولت گام دنده را حتما ذکر کنید.

تولید و توزیع استاد بولت b6
استاد بولت b6
استاد بولت b6
فروش استاد بولت b6
تولید و توزیع استاد بولت b6
استاد بولت b6
استاد بولت b6
فروش استاد بولت b6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید