پیچ و مهره آلمینیوم

خب در این مقاله میخواهیم درباره ی یکی از متریال های پیچ و مهره که کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع امروز دارد صحبت کنیم. همان طور که از تیتر این پاراگراف مشخص است موضوع صحبت ما درباره ی پیچ و مهره آلمینیوم است. شاید برای شما سوال پیش بیاید چرا آلمینیوم؟ اصلا چه دلیلی باعث شده که از آلمینیوم پیچ و مهره تولید کنیم؟
آلمینیوم ویژگی های زیادی دارد اما دو مورد از آن ها برای ما خیلی اهمیت دارد که عبارت اند از استحکام کششی بالا و وزن کم. احتمال میدم با خودتون بگویید همین دو ویژگی! خیلی از فلزات و مواد دیگر دارای این ویژگی ها هستند. اما یک موضوع دیگر هم وجود دارد.
دلیلی که باعث میشود پیچ آلمینیومی به پیچ و مهره ای با متریال خاص تبدیل شود لایه اکسیداسیون است. اکسیداسیون لایه ی نازکی است که هنگام قرار گرفتن فلز در معرض اکسیژن تشکیل می شود، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر سایش عالی دارد.

پیچ و مهره آلمینیوم

قیمت پیچ و مهره آلمینیوم

هر چقدر هم صحبت از ویژگی و مزایا بکنیم باید بریم سراغ مهم ترین موضوع یعنی قیمت. متاسفانه ویژگی های خاص آلمینیوم تاثیر به شدت زیادی رو قیمت این محصول گذاشته بطوری که قیمت آلمینیوم از آلیاژ هایی همچون برنج و استیل گران تر است. در این پاراگراف قرار نیست به شما اعلام قیمت کنیم یا بگوییم قیمت دقیق پیچ و مهره آلمینیوم چقدر است؟ می پرسید چرا؟ چون با توجه به تغییرات قیمت مواد خام و تغییر کردن روزانه آن قیمت آلمینیوم روز به روز تغییر میکند. اگر قصد خرید پیچ آلمینیومی را دارید لطفا با شماره تماس موجود در وب سایت ارتباط برقرار کنید.

پیچ و مهره آلمینیوم

کاربرد های اتصال دهنده آلمینیومی

کمی درباره ی کاربرد های پیچ آلمینیوم صحبت کنیم. آلمینیوم کاربردهای زیادی دارد برای مثال از این فلز در ساخت هواپیما بسیار استفاده میشود. بگذارید حدس بزنم. می پرسید چرا؟ پاسخ این سوال وزن کم است. در ساخت هواپیما مهندسان سعی می کنند تا جایی که امکان دارد وزن قطعات تولیدی را کاهش دهند. دیگر کاربرد هایی که میتوانیم به آن ها اشاره کنیم در ساخت ساختمان ها میباشد. اما یک شرط وجود دارد. به نظر شما چه شرطی؟ وقتی که در تولید ساختمان عواملی مانند عوامل مهندسی، سبکی و زنگ‌نزدن بودن اهمیت داشته باشد.

پیچ و مهره آلمینیوم

خرید پیچ و مهره آلمینیوم

حالا میریم سراغ اصل کار. از کجا پیچ آلمینیومی بخریم؟ خب مشخصه من به شما مجموعه خودمون رو پیشنهاد میدم اما چرا؟ اول از همه مجموعه پایا تولید کننده ی پیچ و مهره آلمینیوم در مدل و سایزهای گوناگون میباشد. این مجموعه با شرکت های هواپیماسازی زیادی همکاری دارد و تجربه بسیاری زیادی در تولید این نوع پیچ و مهره را دارا است. اگر قصد خرید پیچ و مهره و استعلام آن را دارید کافی است با شماره تماس های موجود ارتباط برقرار کنید کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

پیچ و مهره آلمینیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید