پیچ و مهره گالوانیزه سرد

شاید خیلی مواقع با پیچ و مهره های زنگ زده مواجه شده باشید. پوشش گالوانیزه سرد یا cold dip galvanized که بر روی پیچ و مهره قرار میگیرد از زنگ زدن پیچ و مهره جلوگیری میکند و از بین رفتن ظاهر آن جلوگیری میکند. پوشش گالوانیزه سرد ظاهر براق و شیکی را بر روی پیچ و مهره ایجاد میکند و باعث زیباتر شدن ظاهر کار میشود.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه سرد

قیمت پوشش گالوانیزه سرد در مقایسه با پوشش های دیگر متفاوت است. اگر بخواهیم قیمت پوشش ها رو با هم مقایسه کنیم پوشش گالوانیزه گرم در رتبه اول , داکرومات در رتبه دوم و پوشش گالوانیزه سرد در رتبه سوم قرار دارد. قیمت پیچ و مهره بدون پوشش با پیچ و مهره گالوانیزه سرد معمولا 15% تفاوت دارد.

استاندارد پوشش گالوانیزه سرد

استاندارد(din) و یا کدی که برای پوشش گالوانیزه سرد استفاده میشود به این صورت است که ابتدا کد محصول وارد میشود و در ادامه کد متریال آن سپس کد پوشش نوبت به کد پوشش میرسد. به عنوان مثال پیچ آهنی گالوانیزه سرد سایز M12*30 که کد این محصول به این شکل میشود DIN933511230.

فروش پیچو مهره های گالوانیزه سرد

صنایع پیچ و مهره پایا تولید کننده ی اتصال دهنده به همراه پوشش گالوانیزه سرد در دو متریال آهنی و فولادی میباشد. جهت سفارش این محصول با شماره های تماس فروشگاه ارتباط برقرار کنید.

ضخمات پوشش گالوانیزه سرد در مقابل گالوانیزه گرم

ضخامت با این استراتژی حداقل تا 45 میکرومتر خواهد رسید. عرض پوشش روی تحت تأثیر عناصر مختلفی قرار می گیرد، از جمله قسمت بیرونی فولاد، مدت زمان غوطه ور شدن فولاد در حمام، سنتز فولاد درست به اندازه   ضخامت فولاد است. در مقایسه با گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم دارای پوشش ضخیم تری است که چند برابر بیشتر از گالوانیزه سرد است و می تواند تا 30-80 um باشد. علاوه بر این، دارای یک پیوند محکم و مخالفت با مصرف بالای آن است، به سختی از بین می رود، و طول عمر بالایی دارد. گالوانیزه الکتریکی معمولاً سطح نقره ای صاف، یکنواخت و کم نور بدون لایه روی دارد.