• توضیحات پیچ استیل 410

پیچ استیل 410 که در ترکیبات خود دارای 11.5 درصد کروم هستش میتواند برای به دست آوردن طیف گسترده ای از خواص مکانیکی عملیات حرارتی شود. از مزیت های پیچ گرید استیل 410 میتوان به استحکام و سختی بالا همراه با مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد. مورد دیگر که باعث خاص بودن این محصول میشود انعطاف پذیر بودن ورقه های آن و مغناطیسی بودن در هر شرایطی است.

  • مهم ترین موضوع : قیمت پیچ استیل 410

موضوع دیگری که باید درباره ی آن بحث شود قیمت پیچ استیل 410 هستش . 2 عامل در تعیین قیمت این محصول تاثیر گذار است :
1. سایز محصول
هر چه سایز محصول کوچک تر باشد قاعدتا شرایط تولید آن راحت تر است و نسبت به سایز های بزرگ تر هزینه ی کمتری دارد.
2. خاص بودن
یکی از دلایلی که باعث گران تر شدن این محصول نسبت یه سایر محصولات خاص بودن هستش و مصرفی نبودن آن است.

  • توانایی تولید

در ایران اندک شرکت هایی هستند که توانایی تولید پیچ استیل 410 رو دارند. صنایع پیچ و مهره پایا با توجه به امکانات و ابزارهایی که در دسترس دارد توانایی تولید این محصول خاص و کمیاب رو دارا است فقط کافی است تماس بگیرید و سایز دقیق رو اعلام کنید باقی آن به عهده ما.

  • مقاومت در برابر خوردگی

یکی از مزایا این محصول که میتوان به آن اشاره کرد این است که در برابر شرایط جوی و برخی مواد شیمیایی مقاوم است. محصولات استنلس استیل گرید 410  را میتوان در محیط های حاوی استیک اسید ضعیف و اسید سولفوریک استفاده کرد. این محصول در محیط هایی که به مقاومت خوردگی متوسط و خواص مکانیکی بالا نیاز دارند به خوبی عمل میکند.

  • کاربرد ها

از کاربرد های میلگرد استنلس استیل 410 میتوان به تجهیزات پالایش نفت و فراوری پتروشیمی , فرآوری سنگ معدن و صفحات پرس اشاره کرد.

  • استاندارد ها

1.ASTM A240
2. ASTE AS240
3.AMS 5504

  • سایزبندی پیچ استنلس استیل گرید 410 

برای سفارش استنلس استیل 410 شما کافی است سایز این محصول را به طور دقیق اعلام کنید بطوریکه سایز یندی این به صورت دو عدد است برای مثال M10*70. ابتدا اعلام کنم که تمام سایز ها بر حسب واحد میلی متر انجام میشود . عدد اول نشان دهنده ی قطر پیچ و عدد دوم نشان دهنده ی طول پیچ هستش.