مشخصات واشر چاکنت

واشر چاکنت که به واشر های قفلی هم معروف هستند معمولا برای ایمن کردن بلبرینگ استفاده میشوند. این واشر ها معمولا به مهره های چاکنت KM یا همان مهره های قفلی میچسبند تا از شل شدن و لغزش جلوگیری کنند. واشر چاکنت MB حتی در سیستم های پرسرعت قابل استفاده هستند.

قیمت واشر چاکنت

قیمت واشر چاکنت به دو عامل بستگی دارد. مورد اول متریال و جنس آن هستش که واشر چاکنت MB در دو متریال فولادی و استیل تولید میشود که دسته استیل آن به دو گرید 304 و 316 تقسیم بندی میشود که از لحاظ قیمت با هم تفاوت زیادی دارند. مورد دوم سایز بندی محصول یا همان nominal size هستش که مشتریان عزیز حتما باید آن را بصورت دقیق اعلام کنند تا در استعلام قیمت مشکلی به وجود نیاید.

نحوه اتصال واشر چاکنت MB

این دسته از واشر ها دارای زبانه های فلزی هستند که میتوان ان ها را به راحتی خم کرد تا با مهره ی چاکنت مطابقت داشته باشد و اتصال ایمن برقرار شود. شما برای انجام این عمر میتواند از اچار یا یک قلاب استفده کنید.

کاربرد واشر چاکنت

ازاین محصول معمولا در ماشین الات , تجهیزات کشاورزی و سیستم های نوارنقاله استفاده میشود. 

از واشر چاکنت فقط یک مرتبه استفاده کنید

استفاده مجدد از واشرها خطر خرابی زبانه های فلزی را به همراه دارد. برای قرار دادن ایمن در هر بار، همیشه هر زمان که مهره قفلی را نصب می کنید، از یک واشر جدید استفاده کنید.

سایز بندی واشر چاکنت 

 سایز بندی واشر چاکنت همانند دیگر واشر ها سایزها هستش بطوریکه بصورت 3 عدد بیان میشود مانند 2*40*10 عدد اول یعنی 10 نشان دهنده ی قطر حفره داخلی ان عدد دوم نشان دهنده ی قطر کلی واشر و عدد سوم نشان دهنده ی ضخامت ان است.